| Produktový kód: | RDSA240K40WN |
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Bílá |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Oboustranné dveře | |
| Vestavěný displej | |
| Chladicí médium | R600a |
| Materiál polic | Sklo |
| Nastavitelná výška polic | |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zapuštěné rukojeti | |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Výkon | |
| Vnitřní objem | 223 l |
| Celkový objem | 240 l |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Minimální provozní teplota | 10 °C |
| Maximální provozní teplota | 38 °C |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 37 dB |
| Zásobník vody | |
| Typ dodávky vody | Nepodporovaný |
| Funkce prázdniny | |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 177 l |
| Chladicí systém | Statické |
| Vnitřní osvětlení ledničky | |
| Typ lampy | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička) | |
| Automatické odmrazování (chladnička) | |
| Multi-Airflow systém (mrazák) | |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 2 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Antibakteriální přihrádka | |
| Funkce Super chlazení | |
| Ventilace | |
| Mrazák | |
|---|---|
| Umístění mrazáku | Umístěný nahoře |
| Čistá kapacita mrazáku | 46 l |
| Mrazicí výkon | 2,1 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 13 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Beznámrazový systém (mrazák) | |
| Automatické odmrazování (mrazák) | |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 1 |
| Rychlé zamrazení | |
| Miska na ledové kostky | |
| Čerstvá zóna | |
| Přihrádka Fresh Zone | |
| Střední zásuvka | |
| Prostřední přihrádka | |
| Ergonomie | |
| Alarm otevřených dveří | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 183 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 0,7 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 574 mm |
| Výška | 1465 mm |
| Hmotnost | 44 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 575 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Výška balení | 1524 mm |