Behringer Europort MPA40BT-PRO - Vánoce
Behringer Europort MPA40BT-PRO
Značka: Behringer
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 000-APR01-00010
repro • Typ reproduktoru: 2-way • Umístění reproduktorů: Podlaha • Frekvenční rozsah: 45 - 18000 Hz • Třída zesilovače: D • Výstupní výkon zesilovače: 40 W • Barva: Černá • Typ zdroje: AC • Baterie • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Šířka: 509 mm • Hloubka: 242 mm • Výška: 420 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
repro
• Typ reproduktoru: 2-way
• Umístění reproduktorů: Podlaha
• Frekvenční rozsah: 45 - 18000 Hz
• Třída zesilovače: D
• Výstupní výkon zesilovače: 40 W
• Barva: Černá
• Typ zdroje: AC
• Baterie
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
• Šířka: 509 mm
• Hloubka: 242 mm
• Výška: 420 mm