AVR PowerCore 500W/800VA 12VDC - Televize, Video & Audio technika
AVR PowerCore 500W/800VA 12VDC
Značka:
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPSLPPC500
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vlastnosti
Vstupní operační napětí (max): 285 V
Vstupní frekvence: 45/65 Hz
Vlna: Čistý sinusový průběh
Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Line-interaktivní
Automatická regulace napětí (AVR): Ano
Vstupní operační napětí (min): 155 V
Výstupní kapacita (VA): 0,8 kVA
Výstupní operační napětí (max): 230 V
Odezva: 2 ms
Výstupní výkon: 500 W
Výstupní operační napětí (min): 230 V