- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
OK
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90LM0661-B01170 |
Zakřivený herní monitor • 32" WQHD displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů • zakřivení 1500R • pozorovací úhly 178° v horizontálním i vertikálním směru • kontrastní poměr 3000 : 1 • doba odezvy 1 ms • obnovovací frekvencr 165 Hz a svítivost 250 cd/m2 • podporuje technologie Adaptive-Sync (FreeSync) • HDCP • GameFast Input a Low Blue Light • O audio výstup se starají dva stereo reproduktory RMS • Připojení k monitoru je možné přes HDMI a DiplayPort • Rozměry monitoru včetně stojanu jsou 709.75 x 507.12 x 213.77 mm • celková hmotnost 10.9 kg. •
10 965 Kč
včetně DPH 21%384 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | WQHD |
| Technologie displeje | LED |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Rozteč pixelů | 0,272 x 0,272 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,2 cm |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 80,1 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 185 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 165 Hz |
| Displej sRGB | |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 120% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Certifikace | TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -10 - 10° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 28 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 709,8 mm |
| Hloubka | 87,3 mm |
| Výška | 426,1 mm |
| Hmotnost | 7,25 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 709,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 213,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 507,1 mm |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC |
| Šířka balení | 810 mm |
| Hloubka balení | 226 mm |
| Výška balení | 595 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,9 kg |
| Typ balení | Krabice |
OK
Prohlížíte si: Asus VG32VQ1B - LED monitor 32"
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.