- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Monitor používám krátce. Zatím nemá nedostatky. Jsem maximálně spokojen.
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90LM05F0-B01E70 |
LCD monitor prohnutý ; rozlišení QHD 2560 × 1440 ; panel VA
6 625 Kč
včetně DPH 21%232 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Dynamický kontrast | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| 3D kompatibilita | |
| Zakřivení obrazovky | 150 cm |
| Doba odezvy (rychlá) | 1 ms |
| Rozteč pixelů | 0,233 x 0,233 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 185 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 30 - 185 Hz |
| Displej sRGB | |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 120% |
| Podpora HDR | |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -90 - 90° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 25° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 22 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 609 mm |
| Hloubka | 44 mm |
| Výška | 359,9 mm |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 609 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 211,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 386,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 692 mm |
| Hloubka balení | 213 mm |
| Výška balení | 558 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,3 kg |
| Další charakteristiky | |
| Jas obrazovky (největší) | 400 cd/m² |
| Integrovaný TV tuner | |
Monitor používám krátce. Zatím nemá nedostatky. Jsem maximálně spokojen.
Prohlížíte si: Asus VG27WQ TUF Gaming - 27" monitor
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.