- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90LM03P3-B02370 |
LCD herní monitor je vybaven Full HD s rozlišením 1920 × 1080 • s poměrem stran 16:9 a panelem TN • odezvou 0.5ms (GTG • Min.) • 1ms (GTG • Ave.) • obnovovací frekvence 165 Hz • jasem 400 cd/㎡ • kontrast 1000 :1 • rozhraním Display Port (version 1.2) • HDMI (version 1.4) • Dual-link DVI-D • sluchátka • VESA • Vybavení: technologie FreeSync • Low Motion Blur • GameFast Input • režim GamePlus a GameVisual. •
7 829 Kč
včetně DPH 21%274 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | TN |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 0,5 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | SmartContrast |
| Vodorovný pozorovací úhel | 170° |
| Svislý porozovací úhel | 160° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 140 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 40 - 120 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, Vietnam MEPS |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Vstup střídavého napětí | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 33° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Plug and Play | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 40 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 619 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Výška | 363 mm |
| Hmotnost | 3,27 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 619 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 211 mm |
| Výška (s podstavcem) | 432,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC |
| Šířka balení | 692 mm |
| Hloubka balení | 191 mm |
| Výška balení | 506 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,5 kg |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Stručný návod | |