- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0DA0-M0NA00 |
Grafická karta 8GB GDDR6 (14000MHz) ; Boost clock 1980MHz OC mode ; PCIe x16 4.0
9 620 Kč
včetně DPH 21%337 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

TUF Gaming X3 Radeon RX 5700 XT je vybavena trojicí výkonných ventilátorů, bez oběti na výdrži, což z ní dělá TUF. AMD Radeon RX 5700 RT série grafických karet je poháněna zcela novou architekturou a je vytvořena od základu, pro vynikající 1440p výkon a skvělou účinnost. Jsou vybaveny 8 GB nejnovější GDDR6 vysokorychlostní paměti a podporou PCI Express 4.0, které přináší dvojnásobnou šířku pásma.
Grafický čip: AMD Radeon RX 5700 XT
Software: ASUS GPU Tweak II & Driver
Paměť: 8GB GDDR6
Šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Rozhraní: PCI-E 4.0
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.6
Doporučené PSU: 600W
Frekvence jádra:
Režim OC – 1730 MHz základní takt, Up to 1870 MHz herní takt, ~ 1980 MHz zvýšený takt
Herní režim (výchozí) – 1650 MHz základní takt, Up to 1795 MHz herní takt, ~ 1905 MHz zvýšený takt
Frekvence paměti: 14 Gbps
Chladič: Aktivní
HDCP podpora: Ano
HDMI: 1
Display Port: 3
Napájecí konektory: 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Rozlišení: Maximální rozlišení přes DVI:7680x4320
Rozměry: 26.9 x 12.5 x 5.4 cm
Více naleznete na https://www.asus.com/Graphics-Cards/TUF-3-RX5700XT-O8G-GAMING/overview/
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 5700 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1730 MHz |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 1980 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Crossfire |
| Maximální počet displejů na videokartu | 6 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2,7 |
| Barva | Černá, Žlutá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 600 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 269 mm |
| Výška | 54 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |