Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90LM05Z0-B08370 |
Herní počítačový monitor • Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27") • Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px • Typ HD rozlišení: Quad HD • Technologie displeje: LCD • Odezva: 1 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Zabudovaný USB hub • Verze USB hubu: 2.0 • Podpora standardu VESA pro montáž • Barva: Černá •
9 347 Kč
včetně DPH 21%327 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ podsvětlení | LED |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 260 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Rozteč pixelů | 0,233 x 0,233 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 415 - 415 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 260 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Ovládání stínů | |
| Herní režim | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Odmímatelný stojan | |
| Barva nohou | Černá |
| Certifikace | VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 2.0 |
| Počet USB downstream portů typu A | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstup sluchátek | |
| PC audiovstup | |
| HDCP | |
| Vstup střídavého napětí | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Montovatelné na zeď | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 615 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 21,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 455 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 615 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 51 mm |
| Výška (bez stojánku) | 367 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 689 mm |
| Hloubka balení | 475 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,9 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC |