- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FX506LH-HN004 |
Gamingový notebook populární řady TUF Gaming pro perfektní herní zábavu • 15.6" 144Hz IPS-level Full HD (1920 x 1080) displej (250nit 45% NTSC) • 4jádrový procesor Intel Core i5-10300H (2.5GHz TB 4.5GHz HyperThreading) • 8GB operační paměti DDR4 & disk 512GB SSD M.2 PCIe NVMe • grafika NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 • bez mechaniky • Bluetooth 5.1 • Wi-Fi ax • HDMI • HD kamera • RGB podsvícená klávesnice • zvuk DTS:X Ultra • BEZ OPERAČNÍHO SYSTÉMU
14 475 Kč
včetně DPH 21%507 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Bonfire Black |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Rok uvedení na trh | 2021 |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 45% |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generace procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10300H |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Čipset základní desky | Intel HM470 Express |
| Nastavitelný TDP-down | 35 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2933 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe, PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Typ optické jednotky | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukový systém | DTS Studio Sound |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Barva podsvícení klávesnice | RGB |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |
| Poskytovaný operační systém | |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 48 Wh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 150 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 7,5 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | BIOS, Uživatel |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Šířka | 359 mm |
| Hloubka | 256 mm |
| Výška (čelní) | 2,47 cm |
| Výška (zadní) | 2,49 cm |