Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | FA808UH-S8013W |
Herní notebook - AMD Ryzen 7 260, 18" IPS matný 1920 × 1200 165Hz, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB 115 W (MUX Switch), SSD 512GB, numerická klávesnice, podsvícená RGB klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi 6E, Bluetooth, hmotnost
29 199 Kč
včetně DPH 21%1022 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 45,7 cm (18") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Procesor | |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Úložná média | |
|---|---|
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |