Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | FA608UM-RV015 |
Herní notebook 16" IPS, 2560x1600 165Hz, matný, AMD Ryzen 7 260, 16GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB 115W (MUX Switch), podsvícená RGB klávesnice, webkamera, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2, USB-C, WiFi 6E, bez operačního systému.
28 555 Kč
včetně DPH 21%999 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Úložná média | |
|---|---|
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |