- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FA507NVR-LP008 |
Herní notebook • 15.6" 144Hz IPS-level displej (1920x1080 bodů) • Hardware: 8jádrový procesor AMD Ryzen 7 7435HS • paměť 16GB DDR5 • grafika NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 (MUX Switch) • disk 1TB SSD • Vybraná výbava: GLAN • Wi-Fi 6 ax • Bluetooth 5.3 • USB (2x 3.2 Gen 1 • 2x 3.2 Type-C Gen 2) • HDMI • HD kamera • 1-zone RGB podsvícená klávesnice • zvuk Dolby Atmos • bez operačního systému.
24 490 Kč
včetně DPH 21%857 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Paměť | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |