- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Bez problému, dělá co má:)
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0DS0-M0NA00 |
Grafická karta 6GB GDDR6 (14000MHz); NVIDIA (TU116) Turing GeForce GTX1660 (1530MHz); Boost clock 1860MHz
7 276 Kč
včetně DPH 21%255 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Graphics Engine | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER™ |
| Bus Standard | PCI Express 3.0 |
| OpenGL | OpenGL4.6 |
| Video Memory | GDDR6 6GB |
| Engine Clock | OC Mode - 1860 MHz (Boost Clock) Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1830 MHz, GPU Base Clock: 1530 MHz |
| CUDA Core | 1408 |
| Memory Clock | 14002 MHz |
| Memory Interface | 192-bit |
| Resolution | Digital Max Resolution: 7680x4320 |
| Interface | DVI Output: Yes x 1 (Native) (DVI-D) HDMI Output: Yes x 1 (Native) (HDMI 2.0b) Display Port: Yes x 1 (Native) (DisplayPort 1.4) HDCP Support: Yes (2.2) |
| Maximum Display Support | 3 |
| NVlink/ Crossfire Support | No |
| Recommended PSU | 450W |
| Power Connectors | 1 x 8-pin |
| Accessories | 1 x Quick Guide |
| Software | ASUS GPU Tweak II & Drivers: please download all software from the support site. |
| Dimensions | 26.4 x 13 x5.5 cm |
| Slot | 2.7 slot |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 1408 |
| Takt procesoru | 1530 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1860 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Frekvence paměti | 14002 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| GameWorks VR společnosti NVIDIA | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| NVIDIA Ansel | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2,7 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 264 mm |
| Výška | 55 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |
Bez problému, dělá co má:)
Prohlížíte si: ASUS TUF 3 GTX 1660 SUPER GAMING O6G, 6GB
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.