ASUS STRIX-1000P-GAMING - Péče o děti, zábava, hry a hračky
ASUS STRIX-1000P-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00W1-B0NA00
ROG napájecí zdroj 1000 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Stříbrná • Celkový příkon: 1000 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 120,400 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Barva: Černá • Stříbrná • Typ chlazení: Semi-passive • Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané kabely: AC • Procesor • PCIe • Peripheral (Molex) • SATA •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
ROG Strix 1000W Platinum je tichý PSU se stabilním napájením, navržený pro efektivitu s GaN MOSFET a inteligentním stabilizátorem v nápadném stylu.
Intel Form Factor:
ATX12V
ATX 3.1: ano
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm
Účinnost: 80Plus Platinum
Ochrana: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
AC rozsah vstupního napětí: Full Range (100-240Vac)
DC výstupní napětí: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zátěž: 25A 25A 83.3A 0.3A 3A
Kombinovaná zátěž: 130W 130W 1000W 3.6W 15W
Celkový výkon: 1000W
Konektory:
•MB 24/20-pin x 1
•CPU 4+4-pin x 2
•PCI-E 16-pin x 1
•PCI-E 6+2-pin x 4
•SATA x 6
•PERIPHERAL x 3
Obsah balení:
•Power Cord x 1
•Motherboard Power kable x 1 (610mm)
•CPU kabel x 2 (1000mm)
•PCI-E Gen 5 (16-pin-to-16-pin) kabel x 1 (750mm)
•PCI-E (8-pin-to-6+2pin) kabel x 4 (750mm)
•SATA 1-to-3 kabel x 2 (400+120+120mm)
•Peripheral 1-to-3 kabel x 1 (400+150+150mm)