- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Kvalita od Asusu, jednoduche nastaveni, dostupnost.
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90IG0540-BO9420 |
bezdrátový dual-band router; 802.11ac/a/b/g/n; max. 300 + 867Mb/s pro pásmo AC
1 284 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| WAN připojení | |
|---|---|
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| Slot na SIM kartu | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Vlastnosti bezdrátové sítě | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Přesměrování portu | |
| Podpora VPN | IPSec Pass-Through\nPPTP Pass-Through\nL2TP Pass-Through |
| Mobilní sítě | |
| 3G | |
| 4G | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Slot(y) paměťových karet | |
| Funkce managementu | |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | |
| QoS | |
| Tlačítko reset | |
| WPS tlačítko | |
| Bezpečnost | |
| Šifrování/zabezpečení | 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA-Enterprise,WPA-PSK,WPA2-Enterprise,WPA2-PSK,WPS |
| Přístup pro hosty | |
| Podpora DMZ | |
| Protokoly | |
|---|---|
| DHCP klient | |
| DHCP server | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Protokoly pro management | IGMP v1/v2/v3, SNMP, NTP Client, DDNS, |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stolní router |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | LAN,USB,WAN,WLAN |
| Bezpečnostní spínač | |
| Anténa | |
| Typ antény | Externí |
| Úroveň zisku antény (max) | 2 dBi |
| Počet antén | 4 |
| Vlastnosti | |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Paměť flash | 16 MB |
| Certifikace DLNA | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 1,5 A |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Wind |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah,Mac OS X 10.1 Puma,Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 192 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hmotnost | 348 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | |
| Záruční list | |
| Návod na použití | |
| Stručný návod | |
Pro: Kvalita od Asusu, jednoduche nastaveni, dostupnost.
Pro: 2 G běží bez problémů
4 směrové antény
Pro: Prostě Asus.
- splňuje požadované
Pro: Dobré předchozí zkušenosti od stejného výrobce.
Prohlížíte si: ASUS RT-AC57U v2
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.