- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90IG04X0-MO3G10 |
Výkonný bezdrátový dvojpásmový router/přístupový bod/repeater s rodičovskou kontrolou a systémem AiCloud (personálním úložným systémem); Router podporuje standardy WiFi IEEE 802.11a; IEEE 802.11b
2 994 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Bezdrátový AC2400 Dual Band herní router s rodičovskou kontrolou, podpora MU-MIMO. Čipová sada 802.11ac, poháněná technologií 5. generace Wi-Fi (5G Wi-Fi) a 256QAM, poskytuje RT-AC2400 rychlejší bezdrátové rychlosti než technologie N. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlosti 600 Mbps, zatímco v pásmu 5 GHz dosahuje až 1733 Mbps. Zvýšená šířka pásma má vyšší kapacitu, kterou potřebujete ke zvýšení požitku z Wi-Fi doma. Můžete si vychutnat ultra plynulé online hry, surfování po internetu a další úkoly náročné na šířku pásma bez kabelového připojení.
SPECIFIKACE
Síťový standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
Anténa: Externí anténa x 3, Vnitřní anténa x 1
Přenos/příjem: 2,4 GHz 3 x 3, 5 GHz 4 x 4
Provozní frekvence: 2,4 GHz / 5 GHz
Šifrování: 64bitový WEP, 128bitový WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, podpora WPS
Rozhraní: RJ45 pro 10/100/1000 / Gigabit BaseT pro WAN x 1, RJ45 pro 10/100/1000 / Gigabit BaseT pro LAN x 4, USB 3.1 Gen 1 x 1
Tlačítko: Tlačítko WPS, tlačítko Reset, tlačítko napájení
Rozměry: 220 x 87 x 158 mm
Hmotnost: 533 g
Obsah balení: RT-AC2400 Dual Band Wireless-AC2400 Gigabitový Router, RJ-45 kabel, Napájecí adaptér, QSG, Záruční list
| WAN připojení | |
|---|---|
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| Slot na SIM kartu | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | |
| Vlastnosti bezdrátové sítě | |
| Wi-fi pásmo | Třípásmový (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1733 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 600 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1733 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (3. pásmo) | 1733 Mbit/s |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Přesměrování portu | |
| Aktivace portů | |
| Přiřazení sítě VLAN na základě SSID | |
| Statické směrování | |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 3 |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 3 |
| Zabudovaný FTP server | |
| Podpora VPN | L2PT; OVPN; PPTP; OVPN; PPTP; |
| Mobilní sítě | |
| 3G | |
| 4G | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Slot(y) paměťových karet | |
| Napájecí konektor | |
| Funkce managementu | |
| QoS | |
| Tlačítko reset | |
| WPS tlačítko | |
| Technologie MU-MIMO | |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Šifrování/zabezpečení | WPA,WPA2 |
| Firewall | |
| Zabezpečení firewallem | Maximum Firewall keyword filter: 64; Maximum Firewall network service filter: 32; Maximum Firewall URL filter: 64; |
| Přístup pro hosty | |
| Plánovaný přístup | |
| Rodičovský zámek | |
| Filtrace | |
| Filtrování MAC adres | |
| Podpora DMZ | |
| Překlad síťové adresy (NAT) | |
| Funkčnost NAT | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough,PPPoE relay |
| Protokoly | |
| DHCP server | |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stolní router |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Montovatelné na zeď | |
| Kontrolka | |
| LED indikátory | Status |
| Anténa | |
| Typ antény | Vnitřní a vnější |
| Počet antén | 3 |
| Odnímatelná anténa | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 2,5 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 533 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | |
| Včetně antény | |
| Návod na použití | |
| Typ balení | Krabice |