- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90IG04K0-BO3000 |
Dvoupásmový bezdrátový router Gigabit Ethernet • Wi-fi pásmo: Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) • Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac) • Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN: 1900 Mbit/s • Typ rozhraní ethernetu LAN: Gigabit Ethernet • Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) • Šifrování/zabezpečení: 64-bit WEP,128-bit WEP,HTTPS,SSID,WPA-Enterprise,WPA-PSK,WPA2-Enterprise,WPA2-PSK • Metoda autentizace: RADIUS • Zabezpečení firewallem: Parental control • Protokoly pro management: IGMP v1/v2/v3 • Podporované síťové protokoly: IPv4 • IPv6 • Typ produktu: Stolní router • Barva: Černá • Základní materiál: ABS (akrylonitril-butadien-styren) •
2 919 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Dvoupásmový bezdrátový gigabitový router ASUS RT-AC1900U poskytuje neuvěřitelný výkon a rozsah pokrytí. S novým uživatelským rozhraním ASUSWRT můžete rychle nastavit síť, přizpůsobit přístup uživatelů a sledovat sílu signálu. RT-AC1900U současně přenáší jak 5 GHz, tak 2,4 GHz, což je ideální pro úlohy náročné na šířku pásma, jako je streamování videa 3D HD, hraní her pro více hráčů, sdílení souborů z pevného disku USB a sdílení tiskáren připojených k USB. Díky vestavěným Wi-Fi zesilovačům je RT-AC1900U dokonalým bezdrátovým routerem pro větší domy a budovy.
Klíčové vlastnosti
•Vylepšený dosah a stabilita signálu - ASUS AiRadar inteligentně posiluje bezdrátové připojení pro lepší pokrytí.
•Síťové ovládání pomocí aplikace ASUS Router - ovládání sítě bez počítače, kdykoli a kdekoli.
•Rodičovská kontrola - Sledujte a uplatňujte naplánované časové limity pro vaše děti.
•ASUS AiCloud - vaše osobní cloud úložiště, ke kterému přistupujete, synchronizujete, sdílíte a streamujete své soubory kdekoli a na jakémkoli zařízení připojeném k internetu.
•USB3.0 - port USB 3.0 pro 10krát rychlejší přenos dat než USB 2.0; také obsahuje jeden port USB 2.0.
•AiMesh Supported - Připojte se k dalším kompatibilním routerům ASUS a vytvořte výkonnou a flexibilní celou domácí síť Wi-Fi.
Technické parametry
•Síťový standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6
•Produktový segment: AC1900: 600 + 1300 Mb/s
•Anténa: Externí anténa x 3
•Provozní frekvence: 2,4 GHz / 5 GHz
•Porty: RJ45 pro 10/100/1000 BaseT pro WAN x 1, RJ45 pro 10/100/1000 BaseT pro LAN x 4, USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1
•Tlačítko: WPS, tlačítko Reset, tlačítko napájení
•LED indikátor: Napájení x 1, Wi-Fi x 2, WAN x 1, LAN x 4
•AC vstup: 110V ~ 240V (50 ~ 60Hz)
•DC výstup: 19 V s max. 1,75 A
•Hmotnost: 660 g
| WAN připojení | |
|---|---|
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| Slot na SIM kartu | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | |
| Vlastnosti bezdrátové sítě | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1900 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 600 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1300 Mbit/s |
| Šířka pásma kanálu | 20 MHz |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Podpora kontroly toku | |
| Přesměrování portu | |
| Automatická volba kanálů | |
| VPN Passthrough | |
| Podpora VPN | Automatic IP PPPoE PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through IPSec Pass-Through RTSP Pass-Through |
| Mobilní sítě | |
| 3G | |
| 4G | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Slot(y) paměťových karet | |
| Napájecí konektor | |
| Funkce managementu | |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | |
| Webový průvodce nastavením | |
| QoS | |
| Tlačítko reset | |
| WPS tlačítko | |
| Bezpečnost | |
| Šifrování/zabezpečení | 64-bit WEP,128-bit WEP,HTTPS,SSID,WPA-Enterprise,WPA-PSK,WPA2-Enterprise,WPA2-PSK |
| Metoda autentizace | RADIUS |
| Firewall | |
| Zabezpečení firewallem | Parental control |
| Přístup pro hosty | |
| PNAC (kontrola přístupu k síti založená na portech) | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| Prevence útoku DoS | |
| Filtrace | |
| Filtrování MAC adres | |
| Tabulka MAC adres | 32 pol. |
| Filtrování IP adres | |
| Filtrování URL | |
| Výpis událostí systému | |
| Podpora DMZ | |
| Překlad síťové adresy (NAT) | |
| Funkčnost NAT | PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through IPSec Pass-Through RTSP Pass-Through |
| Protokoly | |
|---|---|
| DHCP klient | |
| DHCP server | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Protokoly pro management | IGMP v1/v2/v3 |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stolní router |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Montovatelné na zeď | |
| Kontrolka | |
| LED indikátory | LAN, Výkon, WAN, WLAN |
| Bezpečnostní spínač | |
| Anténa | |
| Typ antény | Externí |
| Typ anténního konektoru | SMA dipole |
| Úroveň zisku antény (max) | 3,28 dBi |
| Počet antén | 3 |
| Vlastnosti | |
| Plug and Play | |
| Možnost aktualizace firmwaru | |
| Certifikace | CE |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC, DC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Výstupní napětí | 19 V |
| Výstupní proud | 1,75 A |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 50 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90% |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Wind |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow L |
| Kompatibilní s Mac OS | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 218 mm |
| Hloubka | 148 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnost | 660 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | |
| Návod na použití | |
| Stručný návod | |
| Typ balení | Krabice |