Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GX502LXS-HF047T |
6jádrový procesor Intel Core i7-10750H (2.6GHz TB 5GHz HyperThreading) • 15.6" 300 Hz IPS-level Full HD displej (1920x1080) • 32GB RAM DDR4 • grafika NVIDIA GeForce RTX 2080 Super 8GB GDDR6 • disk 1TB SSD M.2 PCIe NVMe • bez mechaniky • Wi-Fi ax, Bluetooth 5.1 • operační systém Windows 10 Home
67 021 Kč
včetně DPH 21%2346 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Black |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Barevný prostor | sRGB |
| Barevný gamut | 100% |
| Doba odezvy displeje | 3 ms |
| Maximální rychlost obnovy | 300 Hz |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-10750H |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 2 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 1000 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1000 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express 3.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 2080 Super Max-Q |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| NVIDIA Max-Q | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Technologie Thunderbolt | |
| Počet portů USB4 Gen 2×2 | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Power Delivery | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Barva podsvícení klávesnice | RGB |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 76 Wh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 240 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 12 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | BIOS, Uživatel |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 252 mm |
| Výška | 18,9 mm |