Asus ROG Swift PG34WCDM - LED monitor 34 -
Záruka 3 roky
Značka: ASUS
Dostupnost: není skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 90LM09L0-B01A70
Herní monitor • Úhlopříčka 34" (86 cm) • 800R OLED zakřivený panel • 4K UDH rozlišení 3840x2160 • HDR10 • 99 % Adobe RGB • Dolby Vision • USB-C • HDMI • DisplayPort • Kontrastní poměr 1,5m:1 • Doba odezvy 0,03 ms • Obnovovací frekvence 240 Hz • 90 W Type-C • VESA. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
  • ASUS DisplayWidget Center
  • Vlastní chladič
  • Kompatibilita VESA DisplayHDR 400 True Black
  • ROG Smart KVM - ovládání dvou zařízení pomocí jedné klávesnice a myši
Jasnější snímky
Nesrovnatelné zážitky
Ze sledování budete mít úplně jiný pocit díky zakřivení monitoru. Obnovovací frekvence 240 Hz zajistí, že rychlé akce budou dobře viditelné a navíc se nemusíte bát rozmazání. Plynulost obrazu je tu na prvním místě.