Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90LM03A0-B01370 |
Herní IPS monitor s úhlopříčkou 27" nabízí pozorovací úhly 178 °; Kontrastní poměr dosahuje 1000:1; poměr stran 16:9
53 403 Kč
včetně DPH 21%1869 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

• 27-palcový herní monitor 4K UHD (3840 x 2160) HDR s podporou super-rychlé obnovovací frekvence 144Hz pro skutečně plynulé herní zobrazení
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| 3D kompatibilita | |
| Rozteč pixelů | 0,155 x 0,155 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,6 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,5 cm |
| Podpora HDR | |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Multimédia | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| DVI port | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -160 - 160° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| On Screen Display (OSD) | |
| LED indikátory | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 180 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 634 mm |
| Hloubka | 94 mm |
| Výška | 981 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 634 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 268 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | DisplayPort,HDMI,USB |
| Šířka balení | 731 mm |
| Hloubka balení | 495 mm |
| Výška balení | 275 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,8 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Displej | LED |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Návod na použití | |