- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 90MP01M0-BPUA00 |
Svítící herní podložka pod myš Asus ROG STRIX Slice • Plastový povrch vhodný pro optické i laserové senzory • protiskluzový podklad • rozměry 350 x 250 x 0,6 mm • A jako bonus velmi povedený potisk, který svítí ve tmě
451 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ROG Strix Slice herní podložka pod myš s ultra tenkým designem, tvrdým a hladkým povrchem, neklouzavou základnou, vysokou odolností a přenositelností. Ideální pro optické a laserové myši.
•Povrch s nízkým třením pro rychlé, nerušené klouzání myši, které sleduje i ty nejmenší pohyby a je ideální pro optické i laserové myši.
•Cyberpunkový vzhled s logem ROG vystupujícím z temnoty, které vynikne v každém turnaji.
•Ultratenký design pro elegantní vzhled a snadnou přenositelnost.
•Odolný, snadno čistitelný povrch zajišťuje nejlepší výkon hry po hře.
•Neklouzavá silikonová základna udržuje přilnavost na pracovní desce vašeho stolu.
Technické parametry
•Rozměry: 350 x 250 x 0.6 mm
•Hmotnost: 74 g
Odkaz na web výrobce: https://www.asus.com/cz/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Strix-Slice-Mousepad/
| Výkon | |
|---|---|
| Barva | Vícebarevný |
| Povrchové zbarvení | Obrázek |
| Herní podložka na myš | |
| Podložka pod zápěstí | |
| Protiskluzové nožky | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Tloušťka | 0,6 mm |