- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: výkon
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV09Q0-M0NA00 |
NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB GDDR5 • Rodina grafického procesoru: NVIDIA • Typ: GeForce GTX 1060 • Takt procesoru: 1620 MHz • Paměť grafické karty: 6 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR5 • Paměťová sběrnice: 192 bit • Frekvence paměti: 8208 MHz • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.5 • Dvojité DVI • Rozhraní: PCI Express x16 3.0 • Typ chlazení: Aktivní •
7 820 Kč
včetně DPH 21%274 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Základní informace
•Frekvence 1873 MHz v režimu přetaktování je zárukou fantastického výkonu a skvělých herních zážitků.
•Technologie DirectCU III s patentovanými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel zajišťuje o 30 % vyšší účinnost chlazení a 3× tišší provoz.
•Technologie ASUS FanConnect využívá 4pinové konektory řízené grafickým jádrem, které umožňují připojení ventilátorů systému a dosažení optimálního chlazení.
•Jediná technologie svého druhu Auto-Extreme s komponentami Super Alloy Power II je zárukou prémiové kvality a maximální spolehlivosti.
•Technologie Aura RGB Lighting dá vyniknout vašemu osobitému hernímu stylu.
•Porty HDMI podporující VR vám dovolí vychutnat si úžasnou virtuální realitu.
•Nástroje GPU Tweak II a XSplit Gamecaster umožňují intuitivní ladění výkonu a okamžité streamování vaší herní akce.
•Nástroj NVIDIA ANSEL přináší revoluční způsob pořizování snímků přímo ze hry.
•Technologie NVIDIA GameWorks™ nabízí interaktivní audiovizuální zážitky a neuvěřitelně plynulé hraní.
Grafické jádro: NVIDIA GeForce GTX 1060
Standart sběrnice: PCI Express 3.0
OpenGL: OpenGL®4.5
Grafická paměť: GDDR5 6GB
Takt jádra: Základní takt 1620 MHz, Režim přetaktování až 1873 MHz
Jádro Cuda: 1280 jednotek
Takt paměti: 8208 MHz
Rozhraní paměti: 192bitové
Rozlišení: Maximální rozlišení přes DVI:7680x4320
Rozhraní: DVI výstup: Ano x 1 (DVI-D) / HDMI výstup: Ano x 2 / DisplayPort: Ano x 2
Podpora HDCP: ANO
Napájecí konektor: 1 x 8 pin
Software: ASUS GPU Tweak II & Driver
Rozměry29.8 x 13.4 x 4 cm
Odkaz na stránky výrobce https://www.asus.com/cz/Graphics-Cards/ROG-STRIX-GTX1060-O6G-GAMING/specifications/
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1060 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 1280 |
| Takt procesoru | 1620 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1847 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Frekvence paměti | 8208 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| 3D pohled | |
| GameWorks VR společnosti NVIDIA | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 40 mm |
| Výška | 134 mm |
| Šířka | 298 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
Pro: výkon
Pro: Výkon
Cena
Pro: Cena
Výkon
Spolehlivost
-
Pro: Jednoduchá instalace, snadné použití
Pro: Tiché chlazení, kvalitní zpracování, výkon ve hrách, cena, bonusy
Prohlížíte si: ASUS ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.