ASUS ROG Strix G18 G814PP-NEBULA018W Eclipse Gray - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
ASUS ROG Strix G18 G814PP-NEBULA018W Eclipse Gray
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Produktový kód: G814PP-NEBULA018W
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
ASUS ROG Strix G18 (2025) G814
světelná lišta Aura Sync
technologie Overstroke
klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 9 8940HX (16 jader, 32 vláken, 2,4/5,3 GHz, 64 MB cache)
Paměť: 2x 16GB DDR5-5200 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 18" ROG Nebula HDR 2,5K (2560x1600, WQXGA) 16:10 antireflexní IPS, 100% DCI-P3, 500 nitů, 240Hz, G-Sync, Pantone Validated
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor se Smart Amplifier, Dolby Atmos; mikrofon, AI pro potlačení hluku
Web kamera: 1080p FHD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Per-Key RGB
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 10/100/1000Mb/s
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2
•2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
1x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/power delivery/ G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
1x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/ G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
2x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty:
1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
1x HDMI 2.1 FR
1x RJ45 LAN
1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 6mm 280W AC