ASUS ROG Strix G16 G615LP-NEBULA016W Eclipse Gray kovový - Vánoce
CASHBACK
ASUS ROG Strix G16 G615LP-NEBULA016W Eclipse Gray kovový
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Produktový kód: G615LP-NEBULA016W
Notebook INTEL Core U9--275HX - (2,7GHz) (maximální až 5,4GHz), 2560 × 1600 (WQXGA) ,SSD 1024 GB bez optické mechaniky, NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Microsoft Windows 11 Home •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Podrobnosti
ASUS NTB ROG Strix G16 (G615LP-NEBULA016W)
Part Number: G615LP-NEBULA016W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 Processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 2.5K 2560 x 1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 240Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 500nits
Barevný gamut: 100% DCI-P3 color gamut
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2
•2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x RJ45 LAN port
1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps)
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
RGB podsvícení: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90Whrs
Popis napájení
Rectangle Conn, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Rozměry: 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94" x 10.55" x 0.90" ~ 1.21")