ASUS ROG-STRIX-850P-GAMING - Elektro a domácnost
ASUS ROG-STRIX-850P-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00W2-B0NA00
ROG Strix 850W Platinum je tichý PSU se stabilním napájením • navržený pro efektivitu s GaN MOSFET a inteligentním stabilizátorem v nápadném stylu. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Intel Form Factor:
ATX12V
ATX 3.1: ano
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm
Účinnost: 80Plus Platinum
Ochrana: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
AC rozsah vstupního napětí: Full Range (100-240Vac)
DC výstupní napětí: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zátěž: 25A 25A 70.8A 0.3A 3A
Kombinovaná zátěž: 130W 130W 850W 3.6W 15W
Celkový výkon: 850W
Konektory:
MB 24/20-pin x 1
CPU 4+4-pin x 2
PCI-E 16-pin x 1
PCI-E 6+2-pin x 3
SATA x 6
PERIPHERAL x 3
Obsah balení:
•Power Cord x 1
•Motherboard napajecí kabel x 1 (610mm)
•CPU kabel x 2 (1000mm)
•PCI-E Gen 5 (16-pin-to-16-pin) kabel x 1 (750mm)
•PCI-E (8-pin-to-6+2pin) kabel x 3 (750mm)
•SATA 1-to-3 kabel x 2 (400+120+120mm)
•Peripheral 1-to-3 kabel x 1 (400+150+150mm)