ASUS ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING 1200 W 20+4 pin ATX -
Značka: ASUS
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 90YE00N0-B0NA00
PC zdroj • Celkový příkon: 1200 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Maximální výkon: 1200 W • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 45 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 100,200,300 mm • Účel: PC • Formát PSU: SFX-L • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Barva: Černá • Stříbrná • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 12 cm • Dodávané kabely: AC • Procesor • PCIe • Peripheral (Molex) • SATA •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
PC zdroj
• Celkový příkon: 1200 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Maximální výkon: 1200 W
• Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX