- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90MB1860-M0EAY0 |
Herní základní deska s čipovou sadou AMD X570 • s paticí AMD AM4 (pro procesory AMD Ryzen řady 5000 • 5000 G • 4000 G • 3000 • 3000 G • 2000 a 2000 G) s 18+2 napájecími stupni • dodává se s 4 x DIMM sloty (max 128 GB DDR4 5100 (O.C.) • s pěti sloty M.2 • konektorem USB 3.2 Gen 2x2 na předním panelu s podporou PD 3.0 60 W • konektorem USB 3.2 Gen 2 na předním panelu • duálním rozhraním Thunderbolt 4 • další výbava: Marvell AQtion 10 Gb ethernet • Intel 2,5 Gb ethernet • PCIe 4.0 • vestavěná WiFi 6E • NVIDIA 2-Way SLI technologie a osvětlení Aura Sync RGB • Formát EATX •
15 989 Kč
včetně DPH 21%560 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, 3rd Generation AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | Dual-channel |
| Podporované frekvence paměti | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4600,4800,4866,5000,5100 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Bez vyrovnávací paměti | |
| Řadiče ukládacích zařízení | |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2,SATA III |
| Grafika | |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way SLI |
| Interní vstupy/výstupy | |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 6 |
| Audio konektor | |
| Audiokonektor na předním panelu | |
| Konektor předního panelu | |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | |
| Konektor ventilátoru procesoru | |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| 12V napájecí konektor | |
| Pin konektor pro RGB LED | |
| Vstupně výstupní konektory na zadním panelu | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 8 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Výstupní port S/PDIF | |
| Počet portů Thunderbolt | 2 |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN | Intel I225-V |
| Wake-on-LAN ready | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Vlastnosti | |
| Komponent pro | PC |
| Typ základní desky | Rozšířený ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Čipset základní desky | AMD X570 |
| Zvukový čip | Realtek ALC4082 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Rozšiřující sloty | |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 3 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| BIOS | |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Velikost paměti BIOSu | 512 Mbit |
| Tlačítko na vymazání CMOS | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 277 mm |