- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 90AS0081-M000U0 |
NUC 14 Pro Intel Core Ultra 5 125H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro UCFF Mini PC Černá • Typ procesoru: Intel Core Ultra 5 • Model procesoru: 125H • Vnitřní paměť: 16 GB • Typ vnitřní paměti: DDR5-SDRAM • Frekvence paměti: 5600 MHz • Celková kapacita úložiště: 512 GB • Ukládací médium: SSD • Model grafického adaptéru na kartě: Intel Arc Graphics • Poskytovaný operační systém: Windows 11 Pro • Architektura operačního systému: 64bitový • Napájecí zdroj: 120 W • Typ skříně: UCFF • Typ produktu: Mini PC • Hmotnost: 600 g • Barva: Černá •
23 989 Kč
včetně DPH 21%840 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Řada 1) |
| Model procesoru | 125H |
| Počet jader procesoru | 14 |
| Výkonná jádra | 4 |
| Účinná jádra | 8 |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,6 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2,5 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,2 GHz |
| Základní frekvence efektivních jader | 0,7 GHz |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 18 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Základní výkon procesoru | 28 W |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 96 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| Formát SSD | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,1000,2500,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 0 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 0 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Napájecí konektor | |
| Vzhled | |
| Typ skříně | UCFF |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Počet 2.5" pozic | 1 |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 120 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 117 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hmotnost | 600 g |
| Integrovaný displej | |