- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 90AR00C1-M000B0 |
Elegantní a výkonný mini počítač • Typ produktu: Mini barebone PC • Podporované typy paměti: DDR4-SDRAM • Počet paměťových slotů: 2 • Maximální vnitřní paměť: 64 GB • Podporované typy úložišť: SSD • Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1 • Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax) • Verze Bluetooth: 5.3 • Typ chlazení: Aktivní • Napájecí zdroj: 120 W •
11 738 Kč
včetně DPH 21%411 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

ASUS NUC 13 Pro Kit (NUC13ANHi5)
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core i5-1340P (12 jader - 4P + 8E, 16 vláken, P-core 1,9/4,6 GHz, E-core 1,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: ne
Maximální velikost paměti: 64GB
Typ paměti: DDR4-3200 1,2V SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty (2/2)
Pevný disk: ne
Pozice pro interní jednotku: 1x M.2 PCIe Gen4 M.2 22x80 (key M) pouze NVMe + 1x M.2 22x42 (key B) SATA SSD, PCIe x1 + 1x 2,5" HDD
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Síť: 2,5G Ethernet, 10/100/1000/2500Mb/s
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3)
Napájení: 120W napájecí adaptér
Přední a boční porty:
• 2x USB 3.2 Gen2 typ A (1x nabíjení)
• 1x audio konektor (line výstup/mikrofonní vstup/výstup pro sluchátka)
• 1x Kensington Lock (levá strana šasi) + Cable Locking Arm
Zadní porty:
• 2x Thunderbolt™ 4 (5V/3A, 40Gb/s)
• 1x USB 3.2 Gen2 typ A (5V/0,9A, 10Gb/s)
• 1x USB 2.0 (5V/0,5A)
• 2x HDMI 2.1 (až 4K@60Hz)
• 1x 2,5G RJ45 LAN
• 1x DC-in
Rozměry: 117x112x54mm
Hmotnost: 750g
Příslušenství:
• síťový adaptér
• napájecí kabel
• informační leták
• záruční list
• držák VESA
Záruka: 3 roky
| Procesor | |
|---|---|
| Zabudovaný procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generace procesoru | 13. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-1340P |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,6 GHz |
| Výkonná jádra | 4 |
| Účinná jádra | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,6 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,4 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | |
| Paměť | |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Úložná média | |
| Podporované typy úložišť | SSD |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Rodina grafické karty | Intel |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet VGA portů | 0 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Napájecí konektor | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Bezpečnostní spínač | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Typ produktu | Mini barebone PC |
| Příkon | |
| Typ napájení | Externí AC adaptér |
| Napájecí zdroj | 120 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 117 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hmotnost | 750 g |