Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0FL1-M0NM00 |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání ASUS • rozhraní PCIe 4.0 • frekvence až 2340 MHz • 16 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 16 Gb/s • 256-bit sběrnice • konektory: 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 2x 8-pin • max • rozlišení 7680x4320 • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • AMD FreeSync • AMD Radeon Anti-Lag • hardwarový Raytracing • 2,9-slot design.
18 067 Kč
včetně DPH 21%632 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6800 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Podpora technologie paralelního zpracování | CrossFire,NVLink |
| Proudové procesory | 4608 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
|---|---|
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | |
| Verze OpenGL | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 750 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 310 mm |
| Výška | 140,2 mm |
| Šířka | 57,8 mm |