Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0HA0-M0NA00 |
Grafická karta • Typ rozhraní PCI-Express x16 • Typ použité paměti: GDDR6 • Taktování paměti: 18000 MHz • Doporučený výkon zdroje: 500 W
4 294 Kč
včetně DPH 21%150 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6500 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Crossfire,NVLink |
| Proudové procesory | 1024 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 2 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 64 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2,7 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
|---|---|
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 881 g |
| Hloubka | 250 mm |
| Výška | 54 mm |
| Šířka | 147 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Přibalený software | ASUS GPU Tweak II |
| Šířka balení | 405 mm |
| Hloubka balení | 233 mm |
| Výška balení | 88,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,55 kg |
| Typ balení | Krabice |