Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0GN0-M0NA00 |
Grafická karta v podání ASUS • rozhraní PCIe 4.0 • frekvence až 2607 MHz (režim OC boost) • 8 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 16 Gb/s • 128-bit sběrnice • konektory: 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 1x 8-pin • max • rozlišení 7680x4320 • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • AMD FreeSync • AMD Radeon Anti-Lag • DirectX Raytracing • 2,6-slot design.
7 260 Kč
včetně DPH 21%254 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6600 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Crossfire |
| Proudové procesory | 2048 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Rychlost přenosu dat | 16 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2,6 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 850 g |
| Hloubka | 243 mm |
| Výška | 134 mm |
| Šířka | 52 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 88,5 mm |
| Hloubka balení | 405 mm |
| Výška balení | 233 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,55 kg |
| Typ balení | Krabice |