Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 90YV0AG7-M0NA00 |
Výkonná herní grafická karta společnosti ASUS • PCIe 3.0 • frekvence 1183 MHz • 4 GB GDDR5 paměti s frekvencí 6000 MHz • 128-bit sběrnice • 1x DVI-D • 1x HDMI • 1x DisplayPort • OpenGL 4.5 • DirectX 12 • AMD Eyefinity • AMD FreeSync • GPU Tweak II s XSplit Gamecaster. •
3 603 Kč
včetně DPH 21%126 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 550 |
| Maximální rozlišení | 5120 x 2880 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1195 MHz |
| Proudové procesory | 512 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 6000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 350 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 39 mm |
| Výška | 115 mm |
| Šířka | 192 mm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané ovladače | |
| Přibalený software | ASUS GPU Tweak II |
| Typ balení | Krabice |