Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0AQ1-M0NA00 |
Výkonná herní grafická karta společnosti ASUS; PCIe 3.0; frekvence 1360 MHz (1380 MHz OC mód)
9 509 Kč
včetně DPH 21%333 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Základní informace
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 580 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1360 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1380 MHz |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Proudové procesory | 2304 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá, Šedá |
| Příkon | |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 128,9 mm |
| Výška | 38 mm |
| Šířka | 242 mm |