Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90SKC000-M6WAN0 |
Grafická karta • T1000 • 8GB • GDDR6 • PCIe 3.0 x16
9 903 Kč
včetně DPH 21%347 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | T1000 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 896 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 4 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.1 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 1 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Maximální spotřeba energie | 50 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Délka | 155,9 mm |
| Výška | 68,9 mm |