- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Grafika plní svůj účel :-), rozhodně není určena pro špičkové hry a další blbosti. Na běžnou práci je dostačující.
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0D30-M0NA00 |
ASUS GTX1650-O4G-LP-BRK NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB GDDR5 • Rodina grafického procesoru: NVIDIA • Typ: GeForce GTX 1650 • Takt procesoru: 1485 MHz • Paměť grafické karty: 4 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR5 • Paměťová sběrnice: 128 bit • Frekvence paměti: 8002 MHz • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze OpenGL: 4.6 • Rozhraní: PCI Express 3.0 • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 2 ventilátor/ventilátory •
2 617 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

ASUS GTX1650-4G-LP-BRK
ASUS GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 is a powerful low-profile GPU designed for durability.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Bus Standard | PCI Express 3.0 |
| OpenGL | OpenGL4.6 |
| Video Memory | GDDR5 4GB |
| Engine Clock | OC Mode - GPU Boost Clock : 1695 MHz , GPU Base Clock : 1515 MHz Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1665 MHz , GPU Base Clock : 1485 MHz |
| CUDA Core | 896 |
| Memory Clock | 8002 MHz |
| Memory Interface | 128-bit |
| Resolution | Digital Max Resolution: 7680x4320 |
| Interface | DVI Output : Yes x 1 (Native) (DVI-D) HDMI Output : Yes x 1 (Native) (HDMI 2.0b) Display Port : Yes x 1 (Native) (DisplayPort 1.4) HDCP Support : Yes (2.2) |
| Maximum Display Support | 3 |
| NVlink/ Crossfire Support | No |
| Recommended PSU | 300W |
| Accessories | 1 x Quick Guide |
| Software | ASUS GPU Tweak II & Driver |
| Dimensions | 7.2 " x 2.7 " x 1.6 " Inch 18.2 x 6.9 x4.1 Centimeter |
| Slot | 2 slot |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1650 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 896 |
| Takt procesoru | 1485 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1710 MHz |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1515 MHz |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 1740 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 8002 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 41 mm |
| Výška | 69 mm |
| Šířka | 182 mm |
Pro: Grafika plní svůj účel :-), rozhodně není určena pro špičkové hry a další blbosti. Na běžnou práci je dostačující.
Prohlížíte si: ASUS GTX1650-O4G-LP-BRK NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.