- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 90YV0FB1-M0NM00 |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání ASUS s rozhraním PCIe 4.0 • architekturou Ampere • frekvence až 1815 MHz • paměť 10 GB GDDR6X 19 Gb/s • 320-bit sběrnice • konektory: 2x HDMI 2.1, 3x DisplayPort 1.4 (max 4 monitory) • napájení 2x 8-pin • max rozlišení 7680x4320 OpenGL 4.6 • DirectX 12 • 2,7-slot design
42 516 Kč
včetně DPH 21%1488 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

TUF Gaming GeForce RTX™ 3080 byla odhalena a znovu postavena, aby poskytovala robustnější napájení a chlazení. V novém celokovovém plášti jsou umístěny tři výkonné Axial-tech ventilátory, které využívají odolná dvojitá kuličková ložiska. Otáčení ventilátoru bylo optimalizováno pro snížení turbulence a režim zastavení všechny tři ventilátory zastaví při nízkých teplotách. Nezávislé chladiče pro GPU a paměť udržují termiku pod přísnou kontrolou. Další funkce, jako komponenty TUF, technologie Auto-Extreme, nová GPU bracket a odvětrávání spodní výztužné desky činí z TUF vhodné výkonné monstrum.
Model: ASUS TUF RTX3080-O10G-GAMING
Grafický čip: NVIDIA® GeForce RTX™ 3080
Paměť: GDDR6X 10GB
Šířka paměťové sběrnice: 320-bit
Rozhraní: PCI Express 4.0
Open GL: 4.6
Frekvence jádra: 1440 MHz, 1815 MHz (Boost clock)
Frekvence paměti: 19 GHz
Max. rozlišení: 7680x4320
Počet stream/CUDA procesorů: 8704
Počet monitorů současně: 4
Chlazení: Aktivní
HDMI: 2x (HDMI 2.1)
Display Port: 3x (DisplayPort 1.4a)
Rozměry: 29.99 x 12.69 x 5.16 cm
Doporučený výkon zdroje: 750W
Odkaz na výrobce: https://www.asus.com/cz/Motherboards-Components/Graphics-Cards/TUF-Gaming/TUF-RTX3080-O10G-GAMING/
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3080 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 8704 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1740 MHz |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 10 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6X |
| Paměťová sběrnice | 320 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
|---|---|
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 750 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 299,9 mm |
| Výška | 126,9 mm |
| Šířka | 51,7 mm |