Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0EI1-M0NA00 |
Výkonná herní grafická karta v podání ASUS • rozhraní PCIe 3.0 • architektura Turing • frekvence až 1620 MHz (boost v režimu OC) • 4 GB GDDR6 paměti • 128-bit sběrnice • 2x HDMI • 2x DisplayPort • OpenGL 4.6 • DirectX 12 • NVIDIA: Ansel a G-Sync. •
4 743 Kč
včetně DPH 21%166 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1650 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 896 |
| Takt procesoru | 1410 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1590 MHz |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 1620 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| NVIDIA Ansel | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2,3 |
| Osvětlení | |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 241 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Typ balení | Krabice |