- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Doporučuji. Měl jsem trochu obavy, protože cena byla o dost nižší než u jiných karet stejné kategorie. Ale jsem spokojen.
Pro: Výkonná karta
Dobrá cena
Tichý chod
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0CH2-M0NA00 |
Vysoce výkonná herní grafická karta v podání ASUS • rozhraní PCIe 3.0 • architektura Turing • základní frekvence 1500 MHz (až 1875 MHz boost) • 6 GB GDDR6 paměti • 192-bit sběrnice,1x HDMI • 1x DisplayPort • 1x DVI-D • OpenGL 4.6 • DirectX 12 • VR Ready • NVIDIA Ansel • NVIDIA G-Sync a HDR. • • •
8 047 Kč
včetně DPH 21%282 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: NVIDIA® GeForce RTX™ 2060
Rozhraní: PCI Express 3.0
Frekvence jádra:
•Režim přetaktování – zvýšený takt GPU: 1785 MHZ , Základní takt GPU: 1395 MHz
•Herní režim (výchozí) – zvýšený takt GPU: 1755 MHZ , Základní takt GPU: 1365 MHz
Frekvence paměti: 14000 MHz
Paměť: GDDR6 6GB
Šířka paměťové sběrnice: 192 bit
Výstupy:
•DVI výstup: Ano x 1 (Native) (DVI-D)
•HDMI výstup: Ano x 2 (Native) (HDMI 2.0b)
•Display Port: Ano x 1 (Native) (DisplayPort 1.4)
•Podpora HDCP: Ano (2.2)
Rozměry: 242 x 130 x 53 mm
Open GL: 4.5
Max. rozlišení: 7680x4320
Doporučený výkon zdroje: 500W
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2060 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 1920 |
| Takt procesoru | 1365 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1755 MHz |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1365 MHz |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 1785 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 242 mm |
| Výška | 53 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Přibalený software | ASUS GPU Tweak II |
| Typ balení | Krabice |
Doporučuji. Měl jsem trochu obavy, protože cena byla o dost nižší než u jiných karet stejné kategorie. Ale jsem spokojen.
Pro: Výkonná karta
Dobrá cena
Tichý chod
Pro: RTX!
Perfektní nejen na hry, ale i live render v Blenderu
Prohlížíte si: ASUS GeForce DUAL-RTX2060-O6G-EVO, 6GB GDDR6
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.