Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 90XB01DN-BBA010 |
Brašna pro notebook o velikosti 15,6" • Vodoodpudivý materiál • Poutavé dvoubarevné provedení • Materiál polyester 600D • odolný proti poškrábání • hmotnost pouhých 0,48 kg • Kapacita – prostor pro notebook • kapsy pro příslušenství • síťovaná kapsa • Vnitřní rozměry 360 x 240 x 20 mm
788 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Materiál | Polyester |
| Barva | Černá |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Přihrádka na tablet | |
| Přední kapsa | |
| Držadlo | |
| Pásek přes rameno | |
| Odnímatelný ramenní popruh | |
| Ochranné funkce | Vodoodpudivé přípravky |
| Množství | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 395 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hmotnost | 480 g |
| Rozměry místa pro notebook | 360 x 240 x 20 mm |
| Obsah balení | |
| Obsah balení | Bag Warranty Booklet |