- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0GB7-M0NA00 |
Grafická karta v podání ASUS • rozhraní PCIe 4.0 • architektura Ampere • frekvence až 1867 MHz (OC bosst) • 8 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 15 Gb/s • 128-bit sběrnice • konektory: 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 1x 8-pin • max • rozlišení 7680x4320 OpenGL 4.6 • DirectX 12 •
7 412 Kč
včetně DPH 21%259 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Společnost ASUS přináší na trh svou výkonnou herní grafickou kartu ze série Dual. Grafické karty GeForce RTX řady 30 přinášejí špičkový výkon pro hráče i tvůrce. Pohání je architektura Ampere – 2. generace architektury NVIDIA RTX – s novými jádry RT, jádry Tensor a multiprocesory pro streamování, která poskytuje nejrealističtější ray-tracovanou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence. Tato varianta poskytuje 8 GB GDDR6 paměti s rychlostí 15 Gb/s.

Dual karty využívají ozkoušeného a ověřeného designu Axial-tech ventilátorů. Ventilátory používají delší lopatky, bariérový prstenec a dvojitá kuličková ložiska, aby zajistili konzistentní výkon a prodlouženou životnost, oproti kluzným a jiným druhům ložisek. 0 dB technologie navíc skrze zabudovaný ovladač ventilátory zastaví, pokud teplota karty klesne pod 50 °C.

Všechny grafické karty ASUS jsou tvořeny za pomoci technologie Auto-Extreme. 100% automatizovaného výrobního procesu, který zahrnuje prémiové materiály, aby poskytl ten nejvyšší standard kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty stejně jako vylepšený výkon a životnost. Tento proces je také šetrný k životnímu prostředí. Snižuje využití chemikálií a spotřeby energie o 50%.

ASUS GPU Tweak III je nyní ještě intuitivnější a bohatší na funkce, než kdy dříve. Umožňuje vám upravovat kritické parametry včetně GPU frekvencí, frekvence paměti a napětí s možností monitorování v reálném čase, skrze přizpůsobitelné rozhraní na obrazovce. Součástí je také pokročilé ovládání ventilátorů, spolu s celou řadou dalších funkcí, které vám pomohou z vaší grafické karty dostat co nejvíce.

NVIDIA DLSS 2.0 je průlomové renderování pomocí umělé inteligence, které zvyšuje snímkovou frekvenci 1,5x (a více) s nekompromisní kvalitou obrazu – to vše pomocí dedikovaných jader Tensor umělé inteligence v GeForce RTX. To vám dává výkonnostní rezervu pro ještě vyšší herní nastavení a rozlišení, které vám zajistí neuvěřitelný vizuální zážitek. Revoluce v podobě umělé inteligence vstoupila do her.
Posuňte své kreativní projekty na novou úroveň díky grafickým kartám GeForce RTX řady 30. Přinášejí akceleraci pomocí umělé inteligence v nejlepších kreativních aplikacích. Opírají se o platformu NVIDIA Studio obsahující dedikované ovladače a exkluzivní nástroje. A jsou konstruovány k odvádění výkonu v rekordním čase. Ať už renderujete složité 3D scény, upravujete video v rozlišení 8K nebo živě streamujete s nejlepším kódováním a kvalitou obrazu, grafické karty GeForce RTX vám poskytnou výkon, který vám nebude bránit v kreativním rozletu.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3060 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 3584 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1837 MHz |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 1867 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Rychlost přenosu dat | 15 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 546 g |
| Hloubka | 123 mm |
| Výška | 38 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 303 mm |
| Hloubka balení | 220 mm |
| Výška balení | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení | 898 g |
| Typ balení | Krabice |