Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90YV0CH7-M0NA00 |
Grafická karta • Rodina grafického procesoru: NVIDIA • Typ: GeForce RTX 2060 • Takt procesoru: 1710 MHz • Paměť grafické karty: 12 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6 • Paměťová sběrnice: 192 bit •
10 210 Kč
včetně DPH 21%357 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2060 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2176 |
| Takt procesoru | 1710 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 12 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2,7 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 768 g |
| Hloubka | 242 mm |
| Výška | 53 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Šířka balení | 233 mm |
| Hloubka balení | 405 mm |
| Výška balení | 885 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,6 kg |
| Typ balení | Krabice |