- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vše OK doporučuji
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90IG02C0-BM3100 |
bezdrátový modem a router; ADSL2/2+, ADSL, VDSL2; 2.4GHz - 300Mbps
1 284 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Bezdrátový modemový ADSL/VDSL router ASUS DSL-N16 je stylový, skutečně multifunkční a navíc nabízí spolehlivý výkon. Dokáže se připojit k internetu přes rozhraní Ethernet nebo DSL WAN (Wide Area Network), takže funguje jako modemový router nebo samostatný bezdrátový router. Kompatibilní s ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 a službami využívajícími optické i klasické kabely.
Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní routeru DSL-N16 s názvem ASUSWRT budete mít téměř neomezenou kontrolu nad optimalizací sítě. Nastavení během 30 sekund a snadná správa síťového provozu zaručují, že i naprostí nováčci budou moci naplno využívat komplexních funkcí. Zkušení uživatelé si pak zamilují podporu technologie IPv6, několik bezdrátových SSID a zabezpečený přístup k VPN.

Router DSL-N16 nabízí dva způsoby připojení k internetu. Na výběr máte DSL a softwarové rozhraní Ethernet WAN. Router DSL-N16 můžete podle potřeby používat jako DSL modem s Wi-Fi routerem nebo jako samostatný Wi-Fi router. A díky možnosti přepínat v okamžiku mezi jednotlivými připojeními, pokud jedno z nich selže (a po jeho obnovení se k němu opět vrátit) nebo možnosti kombinovat několik připojení pro větší šířku pásma je ideálním řešením pro spolehlivé a vždy dostupné připojení k internetu.

V intuitivním uživatelském rozhraní ASUSWRT najdete všechny funkce pro nastavení, monitorování a správu sítě i připojených aplikací na jediném místě. Užitečné funkce jako nastavení během 30 sekund, detekce několika zařízení a flexibilní nastavení umožňují využívat síť opravdu naplno. Nové uživatelské rozhraní ASUSWRT nyní nabízí speciální DSL nástroje, které zobrazují odstup signál-šum v dB, což umožňuje kontrolovat stabilitu DSL připojení. Monitorování síťového provozu DSL zobrazuje příchozí a odchozí data v síti WAN, kabelové a 2,4GHz bezdrátové síti, zatímco funkce DSL Feedback umožňuje vytvářet poznámky, návrhy nebo hlásit problémy s připojením jako zpětnou vazbu přímo pracovníkům technické podpory pomocí automaticky generovaných protokolů DSL.
Hrajete hodně hry nebo trávíte většinu času sledováním videa? Ať už plánujete cokoli, router DSL-N16 nabízí funkce QoS (Quality of Service), pomocí kterých můžete vyhradit určitou šířku pásma pro libovolnou úlohu.

Snadné nastavení routeru ASUS pomocí smartphonu, tabletu či počítače během pouhých 30 sekund
• a v pouhých 3 snadných krocích. Stačí jen připojit kabely k routeru, otevřít webový prohlížeč a řídit se pokyny průvodce instalací, který vás v mžiku připojí k internetu.
Krok 1: Spusťte webový prohlížeč.
Krok 2: Zadejte své ID/heslo.
Krok 3: Hotovo!
• Čas potřebný k nastavení byl testován a ověřen společností ASUS. Skutečná doba se může lišit v závislosti na vašem poskytovateli internetového připojení, typu připojení, lokalitě a dalších faktorech.

Router DSL-N16 nabízí jednoduché nastavení VPN serveru a VPN klientu pro zabezpečený a soukromý přístup k domácí síti nebo k internetu. Server VPN s podporou protokolu PPTP lze snadno nastavit, aniž by bylo potřeba používat placené služby VPN nebo samostatný VPN server. Router DSL-N16 rovněž dokáže proměnit zařízení připojená k síti na VPN klienty, a to prostřednictvím protokolů PPTP a L2TP bez nutnosti instalovat další VPN software.

Internetové připojení nyní můžete sdílet s hosty bezpečně, aniž by bylo nutné sdílet vaše osobní heslo nebo síťové prostředky. Funkce ASUS Guest Network umožňuje vytvořit až tři nezávislé sítě pro hosty se samostatnými hesly a přístupovými oprávněními. Hosté přitom nebudou mít přístup k vaší primární síti ani k ostatním připojeným zařízením.

V intuitivním uživatelském rozhraní ASUSWRT můžete na jediném místě snadno provádět všechny činnosti týkající se nastavení, monitorování a správy sítě.
Intuitivní grafické rozhraní ASUSWRT routeru DSL-N16 je doplněno o mnohá speciální vylepšení související s připojením ADSL, mezi která patří například nástroj pro měření odstupu signál-šum (SNR) monitorující stabilitu ADSL připojení. Nástroj pro monitorování síťového provozu zobrazuje data, která byla odeslaná a přijatá prostřednictvím sítě WAN, kabelové sítě i bezdrátové sítě. Pomocí nástroje pro podávání hlášení můžete odesílat zpětnou vazbu týkající se problémů s připojením – automaticky doplněnou o soubory technického protokolu – přímo pracovníkům technické podpory.
| WAN připojení | |
|---|---|
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| Slot na SIM kartu | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | |
| Vlastnosti bezdrátové sítě | |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 300 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Fast Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Podpora VPN | IPSec Pass-Through\nPPTP Pass-Through\nL2TP Pass-Through\nPPTP server\nPPTP client\nL2TP client |
| Mobilní sítě | |
| 3G | |
| 4G | |
| Vlastnosti DSL | |
| ADSL2 | |
| ADSL2+ | |
| VDSL2 | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | |
| Počet RJ-11 portů | 1 |
| Slot(y) paměťových karet | |
| Napájecí konektor | |
| Funkce managementu | |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | |
| QoS | |
| Tlačítko reset | |
| WPS tlačítko | |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Šifrování/zabezpečení | 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Firewall | |
| Protokoly | |
| DHCP server | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Přenosný router |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | LAN, Výkon, WLAN |
| Bezpečnostní spínač | |
| Anténa | |
| Typ antény | Externí |
| Úroveň zisku antény (max) | 2 dBi |
| Počet antén | 2 |
| Vlastnosti | |
| Certifikace | CE |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | 6 W |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 2000,Windows 2000 Professional,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Window |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.4 Tiger,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 190 mm |
| Hloubka | 235 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnost | 225 g |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45), Telefon (RJ-11) |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
Vše OK doporučuji
Pro: Rychle nastavení, výborná kompatibilita. Zatím spokojenost. Pracuje jak má.
Vynikající doporučuji protože není složitý na instalaci vše Ok
Pro: produkt splnil očekávání
Pro: montáž a instalace hotová za 5 minut
Prohlížíte si: ASUS DSL-N16 VDSL/ADSL Modem Router
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.