- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: syn je spokojený , produkt vracet nebudeme
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 90YH0062-B1UA00 |
K dokonalému zážitku z hraní počítačových her patří i jedinečný zvuk; Ten vám poskytnou i tato herní REPRO sluchátka Asus Cerberus Arctic; Výrazný a věrný zvuk
1 630 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hraní |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá, Červená, Bílá |
| Délka kabelu | 2,5 m |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 6 cm |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekvence mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Odnímatelný mikrofon | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 182,5 mm |
| Hloubka | 151,6 mm |
| Výška | 101,3 mm |
| Hmotnost | 266 g |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | |
Pro: syn je spokojený , produkt vracet nebudeme
Prohlížíte si: ASUS Cerberus Arctic
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.