AOC Q27V5CW/BK -
Záruka 3 roky
AOC Q27V5CW/BK
AOC Q27V5CW/BK
Značka: AOC
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: Q27V5CW/BK
27" monitor • Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px • Typ HD rozlišení: Quad HD • Technologie displeje: LED • Odezva: 1 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Zabudovaný USB hub • Verze USB hubu: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Podpora standardu VESA pro montáž • Nastavení výšky • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
AOC Q27V5CW je 27” IPS panel s QHD rozlišením a ergonomickým stojanem, který nedělá žádné kompromisy ohledně pohodlného uživatelského zážitku a vynikající kvality obrazu. Povzbudí vaši produktivitu pomocí kompletní konektivity, včetně USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI, přičemž také nabízí extra zabezpečení přes webkameru s integrovaným Windows Hello.
Elegantní doplněk do domácí kanceláře
Realistická spolupráce a videohovory
Zabezpečení A Rychlá Odezva Díky Webové Kameře S Certifikací Windows Hello™
Rozlišení QHD
Panel IPS
75 Hz obnovovací frekvence
Získejte výhodu nad ostatními! Při obnovovací frekvenci 75 Hz se na panelu zobrazuje 75 snímků za sekundu. Monitory s obnovovací frekvencí 75 Hz mají o 25 % rychlejší zobrazování snímků oproti většině základních monitorů nabízejících frekvenci 60 Hz. Současně však stále zůstávají cenově dostupné a poskytují dodatečné snímky, které hráči potřebují k tomu, aby porazili své soupeře.