AOC CU34P3CV - LED monitor 34 - Počítače a Notebooky
TOP
NABíDKA
Doživotní záruka
AOC CU34P3CV - LED monitor 34
AOC CU34P3CV - LED monitor 34
Značka: AOC
Dostupnost: skladem
Produktový kód: CU34P3CV
LCD monitor prohnutý • úhlopříčka 34" • rozlišení UltraWide QHD 3440 x 1440 px • poloměr zakřivení 1500R • antireflexní VA panel • poměr stran 21:9 • doba odezvy 4 ms (GtG) • obnovovací frekvence 100 Hz • kontrastní poměr 3000:1 • pozorovací úhel 178° horizontálně i vertikálně • HDMI 2.0 • USB-C • DP 1.4 • výstup na sluchátka • Repro 2 x 5 W. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
  • Poloměr zakřivení 1500R
  • Úhlopříčka 34"
  • Doba odezvy 4 ms GtG
  • Jas 300 cd/m2
  • USB 3.2
Design
Ergonomie
Kromě ideálního poloměru zakřivení je pro vaši práci důležitá možnost nastavení monitoru podle vaší postavy a vašich potřeb. Tento prohnutý LCD monitor od AOC si můžete nastavit ve třech směrech. Je možné jej naklonit od -5° do 23°, natočit od -175° do 175° nebo nastavit výšku do 150 mm.
Technologie AOC Flicker-Free
Integrované reproduktory
Klíčové vlastnosti: