AEROCOOL PGS VX-800PLUS 800W 80+ -
Značka: Aerocool
Dostupnost: skladem
Produktový kód: AEROPGSVX-800PLUS-80
napájecí zdroj • Celkový příkon: 800 W • Vstupní střídavé napětí: 230 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 50 cm • Délka periferního (Molex) kabelu: 600,750 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace: CE • FCC • EAC • Barva: Černá • Průměr větráku: 12 cm • Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
napájecí zdroj
• Celkový příkon: 800 W
• Vstupní střídavé napětí: 230 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
• Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
• Délka napájecího kabelu základní desky: 50 cm
• Délka periferního (Molex) kabelu: 600,750 mm