Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AD 7909 |
přenosná klimatizace 7000BTU 65 dB Bílá • Třída energetické účinnosti (chlazení): A • Příkon (chlazení): 780 W • Barva: Bílá • Šířka: 413 mm • Hloubka: 320 mm • Výška: 732 mm •
5 127 Kč
včetně DPH 21%179 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Technické detaily | |
|---|---|
| Model | Jednodílná přenosná klimatizace |
| Funkce klimatizace | Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor |
| Chladicí výkon (max) | 7000 BTU/h |
| Chladicí výkon ve wattech (max) | 2050 W |
| Počet rychlostí | 2 |
| Odvlhčovací kapacita | 1 l/h |
| Hlučnost | 65 dB |
| Určen pro prostory až do | 20 m² |
| Chladicí médium | R290 |
| Časovač | |
| Typ časovače | Digitální |
| Maximální doba dušení | 24 h |
| Dálkové ovládání | |
| Otočná kolečka | |
| Chladicí teplotní rozsah | 16 - 31 °C |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti (chlazení) | A |
| Příkon (chlazení) | 780 W |
| Vzhled | |
| Vestavěný displej | |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 413 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Výška | 732 mm |
| Hmotnost | 18,9 kg |
| Šířka balení | 347 mm |
| Hloubka balení | 377 mm |
| Výška balení | 852 mm |
| Hmotnost včetně balení | 22,1 kg |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Dálkový ovladač | |