- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: tichý, lehký
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | AD 6504 |
Elektrický vařič dvouplotýnkový • průměr plotýnek 180 a 155 mm • bílé smaltované provedení • plynule nastavitelný termostat • Typ ovládání: Otočné • Napájení: Elektrický • Počet varných zón: 2 zóna/zón • Napájecí zdroj: AC • Příkon: 2250 W • Hmotnost: 4,1 kg •
1 519 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Napájení | Elektrický |
| Nastavitelná teplota | |
| Varná deska | |
| Varná deska | |
| Počet varných zón | 2 zóna/zón |
| Trouba | |
| Trouba | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2250 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Černá, Bílá |
| Typ ovládání | Otočné |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 330 mm |
| Hloubka balení | 520 mm |
| Výška balení | 112 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,6 kg |
Pro: tichý, lehký
Prohlížíte si: Adler AD 6504
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.