- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AD 3058 |
zařízení na výrobu palačinek 1 palačinka/palačinek 1600 W Černá • Nerezová ocel • Počet palačinek: 1 palačinka/palačinek • Barva: Černá • Nerezová ocel • Průměr palačinky: 30 cm • Příkon: 1600 W • Vstupní střídavé napětí: 220-240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Šířka: 330 mm • Hloubka: 305 mm • Výška: 72 mm • Počet kusů v balení: 1 kusů • Šířka balení: 330 mm • Hloubka balení: 365 mm • Výška balení: 105 mm •
926 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vstupní střídavé napětí: 220-240 V
Typ konektoru: Type EF (CEE 7/7)
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Příkon: 1600 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení: 2,33 kg
Výška balení: 105 mm
Šířka balení: 330 mm
Hloubka balení: 365 mm
Šířka: 330 mm
Výška: 72 mm
Hloubka: 305 mm
Hmotnost: 1,78 kg
Technické údaje
Kontrolka: Ano
Typ ovládání: Otočné
Protiskluzové nožky: Ano
Hloubka talíře: 7,2 cm
Skrytý výhřevný prvek: Ano
Délka kabelu: 0,75 m
Šířka talíře: 33 cm
Základní materiál: Nerezová ocel
Úložný prostor pro kabel: Ano
Vyjímatelné desky: Ne
Průměr palačinky: 30 cm
Barva: Nerezová ocel
Nastavitelný termostat: Ano
Nepřilnavý povrch: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Počet palačinek: 1 palačinka/palačinek
Plynulý regulátor teploty: Ano
Obsah balení
Včetně stěrky: Ano
Roztíračka na palačinky: Ano
Logistická data
Počet kusů v balení: 1 kusů
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet palačinek | 1 palačinka/palačinek |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Průměr palačinky | 30 cm |
| Nastavitelný termostat | |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Vyjímatelné desky | |
| Šířka talíře | 33 cm |
| Hloubka talíře | 7,2 cm |
| Typ ovládání | Otočné |
| Skrytý výhřevný prvek | |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Protiskluzové nožky | |
| Kontrolka | |
| Úložný prostor pro kabel | |
| Nepřilnavý povrch | |
| Jednoduché čištění | |
| Plynulý regulátor teploty | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 1600 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Typ konektoru | Type EF (CEE 7/7) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 330 mm |
| Hloubka | 305 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnost | 1,78 kg |
| Obsah balení | |
| Roztíračka na palačinky | |
| Včetně stěrky | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 330 mm |
| Hloubka balení | 365 mm |
| Výška balení | 105 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,33 kg |
| Obsah balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |